İçeriğe geç

Pvc yüzeyler için ürünlerimiz

Decotone su bazlı PVC boyaları kadife kaplı sünger rulo ile uygulandığında 1 kg ile 10-12 m² alan boyanabilmektedir.
Bu miktar evden eve fark etmek ile birlikte, ortalama bir evin pencerelerini sadece iç yüz ya da sadece dış yüz olarak boyamak için yeterlidir.
Hafta içi 15:00’a kadar yapılan ödemelerde, siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Pvc boyalarımız için satış kanallarımız:

Decotone PVC Boyası Nasıl Uygulanır?
1 kg Decotone PVC Boyası ile ortalama bir dairenin iç ya da dış yüzeyini boyayabilirsiniz. Decotone PVC Boyalarını herkes kolayca uygulayabilir. Uygulanacak yüzeyi yağ, kir, tozdan arındırınız. Boya kullanıma hazır olarak gönderilir. Homojen bir şekilde karıştığından emin olduktan sonra boyayı uygulayabilirsiniz. İçerisine herhangi bir madde karıştırmanıza gerek yoktur. Kadife kaplı rulo ile uygulamanız işinizi kolaylaştıracaktır. Boyayı iki ince kat halinde uygulayınız. İki kat arasında hava şartlarına bağlı olarak 2-4 saat beklemenizi tavsiye ederiz. Tam kuruma için 24 saat beklemek gerekmektedir.

“Lamine kaplı profillerin üzerinde naylon kaplama olduğu için; Decotone PVC Boyası lamine kaplı (ahşap desenli) profillere uygulanmaz . Ya da öncesinde zımpara yapılarak üzerindeki naylon tabakanın kaldırılması gerekmektedir.”

Decotone su bazlı PVC boyaları kadife kaplı sünger rulo ile uygulandığında 1 kg ile 10-12 m², HVLP boya tabancası ile uygulandığında 6-7 m² alan boyanabilmektedir.

Soğuk ve nemli havalarda uygulamaktan kaçınınız.

 

 

+90 (232) 461 86 86 numaralı telefonumuzdan,
arayarak veya whatsapp mesajı ile
bize ulaşabilirsiniz.

 

colourChart