İçeriğe geç

Hakkımızda

Şirketimiz İzpen A.Ş. adıyla 1994 yılında İzmir’de kurulmuş ve o tarihten bugüne PVC sektörüne yön veren öncü firmalardan olmuştur. Kuruluşumuzdan bugüne sürdürdüğümüz çalışma heyecanımız yolumuza ışık tutarak ve bizi bugünlere kadar getirmiştir.

Firmamız PVC sektöründe edindiği bilgi ve deneyimi boyanın renkli dünyası ile birleştirmeye karar vererek; yapılan araştırmalar sonucunda dünyanın en iyi boya üreticilerinden Alman boya firması Rhenocoll’ün Türkiye distribütörlüğünü almış ve 2009 yılında Decotone PVC ve Cam renklendirme merkezini kurmuştur.

Firmamız bugüne kadar sayısız satış, boyama ve montaj gerçekleştirerek ürünlerinin yer aldığı mekanları daha dekoratif hale getirmiştir.

Misyonumuz
Boyanın renkli dünyasını PVC ve camla birleştirerek; yaşam alanlarında alternatif, şık malzemeler kullanıp, mekanların yaşanılabilirliğini arttırmak ve alışılagelmişliğin dışında çözümlerle, müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Vizyonumuz
1994 yılından beri edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübelerimizi arttırarak, dekorasyon ve boya sektöründe yeni ufuklar açan firmamızı bir adım öteye taşımak olacaktır.